»

Zápis do 1. ročníku – POZOR ZMĚNA!

OPATŘENÍ K ZÁPISŮM DO ZŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.

Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů.

Important!

Zápis do prvního ročníku na

ZŠ Npor. Loma Příbor Školní 1510 okres Nový Jičín, příspěvková organizace

proběhne v termínu:

od 6. dubna 2020 do 17. dubna 2020

Pokud doručíte žádost mimo tento termín, bude neplatná.

Na žádostech musí být datum podpisu od 6. 4. do 17. 4. 2020.

Možnosti podání žádosti k základnímu vzdělávání popř. odkladu:

1. do datové schránky školy (p6xmqc7),
  2. e-mailem (alena.urbanova@zs-lomapribor.cz) s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!),
  1. poštou

Important!

POZOR – přidáváme ještě jednu možnost!

Žádost můžete v obálce vhodit do schránky umístěné na budově školy.

Připomínáme, že žádost musí být podána pouze v termínu od 6. 4. do 17. 4. 2020.

Obálku s žádostí a dalšími dokumenty potřebnými pro zápis, případně odklad, vhazujte do schránky pouze v dopoledních hodinách. Schránku budeme vybírat denně vždy ve 12 hodin.

Pro zápis dítěte je potřeba:

Pro zápis dítěte po odkladu školní docházky je potřeba ještě přiložit kopii Rozhodnutí o odkladu školní docházky (povinné pouze pro děti, které v roce 2019 byly u zápisu na jiné škole).

Doporučujeme žádost podepsat jedním zákonným zástupcem (pokud budou podepsáni oba rodiče, pak dle správního řádu, musí oba přijít převzít rozhodnutí o přijetí dítěte).

Pro odklad povinné školní docházky doložte následující:

Pokud ještě čekáte na vyšetření v PPP nebo SPC napište termín plánovaného vyšetření v žádosti o odklad do „Doplňujících informací“.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte vedení školy na adrese: alena.urbanova@zs-lomapribor.cz

Odkazy pro stáhnutí potřebných formulářů budou od 1. 4. 2020 na stránkách školy.