Informace ředitelky č.10 – k provozu školy od 18. 11. 2020

Vážení rodiče, níže naleznete informace nejprve pro 1. a 2. ročník a následně pro 3. – 9. ročník.

Informace pro žáky 1. a 2. ročníku

Příchod ke škole a pohyb před školou
Před vstupem do školy bude probíhat shromáždění žáků podle tříd takto:
Žáci 1.A, 2.A se budou shromažďovat před školou v prostoru u zábradlí před hlavním vchodem označeným písmenem A
Žáci 1.B, 2.B se budou shromažďovat před školou v prostoru u zábradlí před hlavním vchodem označeným písmenem B
Příchod žáků ke škole bude v různých časech v době 7:25 – 7:40 hodin.
v 7:25 – 1. A, 2. B
v 7:40 – 1. B, 2. A

Žáci budou přicházet maximálně 5 minut před stanoveným časem

Podrobnější informace k průběhu celého pobytu žáků ve škole obdrží rodiče mailem od třídních učitelek.

Informace pro žáky 3. – 9. ročníku

• Výuka je beze změn a vše probíhá tak, jako v předchozích dnech.
  • Žáci pokračují v nastavené distanční výuce a účastní se online hodin podle rozvrhu.
  • Ke změně dochází pouze u stravování.
  • Od středy 18. 11. 2020 se žáci 3. – 9. ročníku nemohou (tak jako doposud) stravovat prezenčně ve školní jídelně, ale pokud budou chtít dotovaný oběd, musí si jej vyzvednout do jídlonosiče.

Obědy do jídlonosičů se těmto žákům budou vydávat přes výdejové okénko u kanceláře vedoucí ŠJ v čase od 12:00 do 12:30 hod.

Pokud budete mít zájem o stravování Vašeho dítěte ve školní jídelně, musíte dítěti obědy přihlásit. Od 16. 11. mají v tuto chvílí všichni žáci 3. – 9. ročníku odhlášené obědy. Přihlášení můžete provést mailem na adrese jidelna@zs-lomapribor.cz nebo telefonicky na čísle 556 723 057 v pondělí 16. 11. 2020 od 5:30 do 8:00 hod.

V současné době, prosím, nevyužívejte pro přihlašování a odhlašování obědů webovou aplikaci pro jídelnu.