Třídní schůzky

V úterý 15. září 2020 zveme rodiče našich žáků (2. – 9. ročníku) na úvodní třídní schůzky.

Rodiče žáků 1. ročníku třídní schůzky nemají, proběhly 1. září a přihlašovací údaje do Bakalářů již dostali.

NEZAPOMEŇTE, PROSÍM, NA ROUŠKU.

Na 1. stupni začnou třídní schůzky v 16:30 hod. Ke vstupu do školy (a následně i k odchodu), použijte, prosím, vchod ze školního hřiště.

Na 2. stupni začnou třídní schůzky v 17:00 hod. Rodiče budou do školy přicházet (a po skončení schůzek také odcházet) hlavním vchodem.

Účast na schůzkách je důležitá, protože rodiče zde obdrží přihlašovací údaje do Bakalářů. Jedná se o školní systém, ve kterém budou mít rodiče přes webovou aplikaci přístup k elektronické žákovské knížce svého dítěte a přes který budou učitelé a vedení školy s rodiči komunikovat.