↑ Return to III. B 2019-2020

Informace pro rodiče III.B – koronavirus

27.4. Zdravím všechny rodiče, opět tu máme nový týden naší společné práce. Nyní nás čekají dva zkrácené týdny s volnými pátky po sobě. Nachystala jsem i dětem učení vždy jen na čtyři dny,

Chci vám všem moc poděkovat za zasílání vzorně vypracovaných domácích úkolů. Jde vidět, že vaše děti doma nezahálí a vzorně pracují, buď s vámi nebo mnozí z nich již sami. Znovu připomínám, že pro děti je důležité si pustit výukové video nebo prezentaci, jestliže si neprocvičí všechna cvičení na www. stránkách, nevadí. Doporučuji, aby si každý den četli. Přeji vám všem krásný prodloužený víkend.

13.4.2020 Dobrý den, dny volna mají děti za sebou a opět nás čeká zkrácený týden učení. Prosím, pokud to ve vaší rodině jde, aby se děti učily každý den , aby se jim učivo nehromadilo. Úkoly mi posílejte vyfocené pouze ty, u kterých je to napsané, nejlépe tentýž den. Chci všem poděkovat za moc pěkná velikonoční přáníčka.

5.4.2020 Dobrý den, všechny vás moc pozdravuji a přináším dobrou zprávu. Tento týden se děti budou učit pouze dva dny, jelikož vy i ony si zaslouží velikonoční prázdniny. Chci vám znovu poděkovat, že děti zvládají skvěle domácí přípravu. Jelikož jsem s vámi v kontaktu, tak vím, že se doma pod vaším dohledem učí. Chci vás poprosit, kdo tak ještě neučinil, o pravidelné učení = každý den, podle mých příprav. Prosím také o zasílání vyfocených úkolů, nejlépe ten den. Přeji vám krásné prožití velikonočních svátků, i když letos budou zcela jiné. Na závěr přeji všem zdravíčko.

29.3.2020 Dobrý den, moc a moc všechny děti pozdravuji a děkuji dětem, které mi napsaly dopisy, které mě moc potěšily. Vám rodičům děkuji, že svým dětem pomáháte.Posílám nové úkoly na tento týden. Pokud si děti nebudou vědět s něčím rady, ať se mi ozvou. Připomínám,že úkoly z angličtiny dávají paní učitelky na své stránky.Přeji všem zdravíčko a klidnou neděli.

22.3.2020 Dobrý den, posílám všem dětem velký pozdrav a také nové úkoly na celý týden. Podpořte je, ať zkusí samostatně podle mých instrukcí pracovat. Přeji jim,ať mají co nejlepší výsledky a udělají mi radost. Jestliže si nebudete s něčím vědět rady, napište mi na můj osobní email nebo zavolejte. Přeji pohodovou neděli a samozřejmě vám všem zdravíčko.

16.3.2020 Dobrý den, chtěla bych vás informovat, že budu dětem vkládat na webové stránky třídy úkoly k samostudiu vždy na celý týden. Prosím o pomoc vašim dětem při kontrole některých úkolů. Děti budou potřebovat učebnice a pracovní sešity do ČJ, M, PRVOUKY, cvičný sešit na příklady z matematiky. Zápisy z Prvouky si mohou děti vytisknout a nalepit do sešitu z Prvouky.Také jsem jim nachystala procvičování učiva na počítači na Školákově a Luštěnkách, se kterými pracujeme i ve škole. Doporučuji číst vlastní knížku a kreslit obal svojí oblíbené knihy/ papír dostali ještě ve škole/. Také jsem dětem poslední den ve škole dala dopsat některá cvičení z PS ČJ. Někdo jich měl více, jelikož třeba chyběli a úkoly si nedodělali. Tyto úkoly si mohou postupně dokončovat. Nyní ať začnou pracovat na úkolech, které mají na této stránce. Snad tuto neobvyklou situaci zvládneme všichni co nejlépe. Hlavně přeju všem zdravíčko.