Monthly Archive: Listopad 2012

Sběr kaštanů a žaludů

Také letos na naší škole probíhal sběr kaštanů a žaludů jako krmení pro lesní zvěř. Celkem se nasbíralo 1207,5 kg a na sběru se podíleli žáci prvního i druhého stupně. Všichni sběrači dostali malou finanční odměnu od Mysliveckého sdružení Lubina a Mysliveckého sdružení Příbor-Hájov.

STONOŽKA

Hnutí Na vlastních nohou je uznáváno jako zcela dobrovolná humanitární a mírová organizace, v níž děti pomáhají jiným dětem. Bylo založeno roku 1990 Češkou žijící v Norsku paní Bělou Jensen. V hnutí pracují dnes tisíce dětí a stovky učitelů v českých školách. I na Slovensku, v Norsku, Polsku, a v Kanadě zapustilo své kořeny. Děti …

Pokračovat ve čtení »

ŠKOLA NANEČISTO

Zveme všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče v úterý 11. 12. 2012 od 16.00 do 17.30 na prohlídku školy a pracovní dílnu, ve které si společně vyrobíme překvapení. Těšíme se na Vás!

Výběrové řízení na prodej sporáku

Příspěvková organizace Základní škola Npor. Loma v souladu s usnesením Rady města Příbora č. 51/45/3 ze dne 06. 11. 2012 předkládají veřejnosti záměr organizace prodat Sporák kombinovaný SPE 40 AR. Klikněte pro více informací.