Důležité informace

Important!

Stravování žáků ve školní jídelně bude možné až od 25. 5. ZDE jsou informace jak postupovat.

Od úterý 17. 3. 2020 budeme vystavovat Žádosti o ošetřovné pouze v elektronické podobě.

Využijte k tomu mail: alena.urbanova@zs-lomapribor.cz.Do mailu uveďte jméno a příjmení dítěte a třídu, kterou navštěvuje.

Děkujeme za pochopení.

Materiály k domácí přípravě žáků v době uzavření školy zde

Vážení rodiče,

v současné době, kdy jsou školy uzavřené a školní docházka není povinná, najdete informace k domácí přípravě na našich webových stránkách.
Na hlavní stránce školy se nachází odkaz „Materiály k domácí přípravě žáků v době uzavření školy„. Tento odkaz Vás přesměruje na „Stránky tříd a předmětů„. Tam je rozcestník – Stránky tříd I. stupně a Stránky tříd II. stupně.
Stránky tříd I. stupně jsou děleny podle tříd, na stránkách 2. stupně je členění podle jednotlivých vyučujících. Pokud v některých třídách na 1. stupni učí učitel z 2. stupně, bude zapotřebí podívat se i na jeho stránku.
Jsou zde připraveny materiály a pokyny pro samostatnou domácí práci žáků. Frekvence zadávání je na jednotlivých vyučujících, sledujte proto stránky průběžně.
Prosíme Vás o součinnost při rozvrhování domácí práce Vašich dětí, aby se jim práce nehromadila.
Děkujeme za pochopení a také za pomoc při realizaci tohoto způsobu výuky.

učitelé ZŠ Npor. Loma