III.B

AJ – skupina J. Malíkové

Hello everybody 🙂 Tento týden nám začnou společné on-line hodiny! Těším se, že se uvidíme.

  1. Vidím, že jste se skoro všichni přihlásili do aplikace WocaBee a už pilně procvičujete. Jste šikovní 🙂 Někteří z Vás si tam už také vyzkoušeli napsat písemku. Ti, kteří to posledně nezvládli, si ji nápíší ve středu 4. 11. Mohou ji otevřít mezi 8. a 20. hodinou. Nezapomeňte na to prosím!
  2. V průběhu on-line hodin budeme dále pokračovat v lekci 3 – Toys.
  3. Pokud nebudete přítomni na hodinách, vypracujte tyto domácí úkoly – PS str. 20; str. 21, cv.2; str. 22

See you soon!

Milí žáci,

posílám vám práci na další týden (od 2. 11 do 6. 11.). Každý den se společně setkáme při on-line hodinách a tam se k jednotlivým úkolům vrátíme. Máme naplánované schůzky přes program Teams. Nejjednodušší pro vás bude připojit se k hodině (schůzce) přes kalendář v programu Teams (v levém sloupečku pátá inonka odshora). Budeme pracovat podle nového rozvrhu. Věřím, že se nám on-line výuka bude dařit a všechno společně zvládneme.

Úkoly na týden od 2. 11. do 6. 11. jsou v PDF souboru ZDE.

Mějte se krásně!

Zdenka Čechová

Dobrý den, děti,

posílám vám práci na týden od 19. 10. do 23. 10. 2020. Splněné úkoly mi odevzdáte 2. listopadu po podzimních prázdninách.

Úkoly v PDF souboru

Přeji vám krásné podzimní dny a pevné zdraví

Zdenka Čechová

skupina AJ – Jana Malíková

e-mail: jana.malikova@zs-lomapribor.cz

Milé děti, milí rodiče,

děkuji všem, kteří se přihlásili do aplikace WocaBee a začali procvičovat. Mnohé děti zvládly několikrát projít všechna probraná slovíčka. Jste šikulky 🙂 Chápu, že se mohly při přihlašování objevit problémy, proto prosím všechny rodiče, kterým se to stalo, aby mě kontaktovali přes e-mail nebo přes Bakaláře a problém spolu jistě nějak vyřešíme. Postup přihlášení měly děti nalepený ve školním sešitě.

Tento týden pokračujte v procvičování již zadaných slovíček. V pátek 23. 10. bude ve WocaBee pro děti nastaven test namíchaný z 5 balíčků (unit 1, 2, musical instruments, numbers). Test si můžete spustit od 8 do 20 hodin. Přeji hodně štěstí 🙂 Nepanikařte, pokud se Vám test nepodaří. Nic se neděje, trénujeme, učíme se.

Dále vypracujte str. 17 v pracovním sešitě. Jsou zde lehká cvičení, které dávají dětem zpětnou vazbu, jak zvládají probrané učivo.

Do WocaBee Vám vložím další balíček slovíček Toys (nebude ve zmiňovaném testu). Projděte si prosím slovíčka. Děti si mohou prohlédnout str. 16 v učebnici a pak se pokuste vypracovat cv. 2 na str. 18.

Vypracované úkoly vyfoťte, nebo naskenujte a pošlete mi je prosím ke kontrole.

Pokud po podzimních prázdninách nebude škola otevřena, začnu s dětmi pracovat přes Microsoft Teams.

Přeji hezké dny. Jana Malíková

skupina Aj – J. Lednická, zadání práce soubor zde otevřít

skupina AJ – Malíková

Milí rodiče, děti si v úterý nalepily do sešitu postup, jak se přihlásit do aplikace WocaBee. Prosím, pokuste se jim pomoci s přihlášením. Vidím, že tak již mnozí učinili. Děkuji.

Děti, procvičujte nastavené balíčky slov. V aplikaci najdete výslovnost slova a můžete trénovat i jeho psanou podobu. Pracujte průběžně. Ve svém nastavení mohu sledovat, kdo se balíčkům skutečně věnoval.

Přeji hezký zbytek týdne. Jana Malíková

skupina AJ – Lednická – ukázali jsme si jak vypadá práce v aplikaci WocaBee. Tady najdete slovíčka, která se budete učit, procvičovat. Pracuj pravidelně – aplikace ti pomůže i s výslovností, naučíš se slovíčko psát. Vidím tam jak pracuješ.

Dále opakuješ číslovky, barvy, pozdravy, školní potřeby. V pracovním sešitě strana 8/ udělej cv. 2

Milí rodiče, posílám Vám učivo pro Vaše děti do pátku 16. 10. Z. Čechová

Informace najdete v tomto PDF souboru